^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Корисні лінки

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, в нашій школі учнівським самоврядуванням було   проведено загальношкільну акцію в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Лідерами учнівського самоврядування була відтворена червона стрічка, як символ солідарності та підтримки людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом.

Класним керівником Мелянчук З. М. та учнями 8-А класу було проведено виховний захід на тему «Ми проти СНІДу» Діти розповідали про ВІЛ/ СНІД, небезпеку, шляхи передачі та способи захисту від цієї глобальної проблеми. Були запропоновані командам ситуації, а також була проведена вікторина «ВІЛ-інфекція. 20 запитань і відповідей», на яку учасники команд вміло дали відповідь.

З учнями 9-11 класів педагогом–організатором Савчук Т.І. була проведена вікторина «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?»,оформлена бібліотекарем ПШБ Дзюбук Н.М. інформаційна виставка на тему: «СНІД: знати, щоб жити». Школярі активно долучилися до конкурсу плакатів «Скажемо СНІДу - НІ».

Практичний психолог Олена Боровець провела заняття з елементами тренінгу для учнів 11-х класів «СНІД: подумай про майбутнє - обери життя». На якому учні ознайомились з шляхами передачі ВІЛ, були учасниками гри «Правда чи фейк про ВІЛ/СНІД», а також обговорили ситуації, в яких людина ризикує інфікуватися та запропонували свої варіанти поведінки.

Для учнів 8-Б класу проведене тренінгове заняття «Бережи життя». На якому учні створили дерево з тематичних стрічок під закликом «Захисти себе – збережи життя». Також восьмикласники виробили поради, які допоможуть звести можливість інфікування ВІЛ/СНІДом.

Для старшокласників створені та розповсюджені буклети «Знайте правду про ВІЛ-інфекцію та СНІД».

СНІД - це світова проблема людства,бути небайдужим – наш обов’язок.Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

 SAM 1699 000

SAM 1700 000

SAM 1702 000

SAM 1718 000

 

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити

Educational Era

1524428277

Реєстрація в ДНЗ

regdnz

1522672676 converted

Українське ділове мовлення. Календар свят

ПОГОДА