Криниця без джерела – це не криниця,

І колос – це не колос без зерна.

Без доброти душа – то є безкрила птиця,

Не заспіває жайвором вона.

До Міжнародного дня інвалідів (03.12) в нашій школі було проведено уроки доброти, на яких діти дізналися про людей з обмеженими можливостями.Так, людина може народитись з певною вадою і мати інвалідність від народження, а може її набути упродовж життя внаслідок нещасного випадку. Слід запам’ятати головне – від цього ніхто не застрахований, тому що в будь-яку мить життя, кожен з нас може стати людиною-інвалідом.

Іноді можна побачити діяльність таких людей, їх досягнення. Ніяка важка хвороба не ламає їх, не дивлячись на свої вади –  вони досягають певних висот і стають відомими у світі людьми. Адже Господь, забираючи в цих людей здоров’я, обов’язково дарує їм якийсь талант і неймовірно добре серце. Живучи під девізом: «Дивіться на нас як на рівних. Ми такі ж як і ви!» вони бажають, щоб їх сприймали як звичайних людей.

Сьогодні, як ніколи слід толерантно відноситися до людей - інвалідів. Адже саме сьогодні, велика кількість молодих людей, які  стоять на захисті рідної землі, можуть втратити не тільки здоров’я, а й найголовніше - життя. Моє бажання і побажання усім - будьте здорові.