Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами.2 вересня  2016р. в нашій школі відбулася щорічна виставка квітів та композицій. На другому поверсі учні закладу представили свої композиції.

Цьогорічні композиції підкорили усіх своєю винахідливістю, оригінальністю, креативністю. Члени журі прийняли рішенням розподілити композиції за номінаціями.        Усі композиції разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися  учні та вчителі школи. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції,  а потім фотографувалися на згадку.

Виставка композицій з квітів «Квіти мого краю». Осінь щедра та багата пора! Вже давно стало доброю традицією кожної осені проводити свято квітів, в якому беруть участь учні 5-11 класів. Відповідно і цього року 15 вересня школа замайоріла різнобарв’ям веселкових кольорів. Другий поверх закладу наповнили пишнобарвні букети з найрізноманітніших квітів.Діти проявили свою фантазію, творчість, використавши при цьому якомога більше природних матеріалів. Взагалі, кожна композиція на виставці була своєрідна, цікава. Всі постаралися,у всіх надзвичайно яскраві ідеї. Усі композиції разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні та вчителі закладу. Дуже часто ми чуємо: «Краса врятує світ». Свято квітів у школі - перша сходинка на цьому шляху. Адже, побачивши цю виставку, можна поринути у неповторний і захоплюючий світ казки, бо все навколо було у яскравих кольорах, все посміхалось і раділо. Ароматні запахи, оригінальні витвори, цікаві написи викликали в учнів та вчителів радість, усмішку та насолоду від зустрічі з прекрасним.Переможців обов’язково буде нагороджено грамотами! Діти проявили свою фантазію, творчість, використавши при цьому якомога більше природних матеріалів. Взагалі, кожна композиція на цьогорічні виставці була своєрідна, цікава. Всі постаралися, у всіх надзвичайно яскраві ідеї. Вражень від виставки дитячих робіт чимало. А те, що багато з них виготовлені за допомогою батьків теж дуже важливо: коли діти з дорослими щось роблять разом, заради спільної мети, має велике виховне значення. У композиціях присутні і народні мотиви, і класичні нотки, і казкові сюжети, і просто естетично довершені квіткові композиції. Дійсно губишся сказати, яка ж найкраща. Загалом, дуже багато зусиль вкладено, щоб вразити відвідувачів красою, осінніми фарбами, цікавими задумами.

Переможців обов’язково буде нагороджено грамотами.