"Юна зірка"
23 березня 2023 року відбувся l (відбірковий) етап огляду - конкурсу української естрадної пісні "Юна зірка". Конкурс було проведено за допомогою дистанційних технологій. На розгляд журі у номінації "Естрадні колективи" від закладу було представлено відео - виступ дуету у складі Гурин Наталії та Боровця Давида з піснею "Дитячими долонями". Серед естрадних колективів дует отримав почесне l місце і буде представляти Березнівську міську територіальну громаду у ll (обласному) етапі обласного огляду - конкурсу української естрадної пісні "Юна зірка" серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти, професійної (професійно - технічної) освіти. Підготувала учасників учителька початкових класів Пастушок Людмила Валентинівна. Пишаємося нашими переможцями і бажаємо їм продовжувати розвивати свій талант і поширювати українську естрадну пісню серед дітей та молоді! Чудово, що ми маємо такий конкурс, який дозволяє дітям проявити свою творчість і здібності!

Юна зірка 000

ю з 000