З 13 листопада по 17 листопада в закладі проходив у дошкільному підрозділі пройшов Тиждень мистецтва. Метою тижня було створення умов для сприймання дитиною краси через емоції, переживання, формування ціннісного ставлення до краси, загальної культури, що є основою моральності, а також творчого підходу до життя.

Зустріч із мистецтвом дає можливість поновому подивитися на буденні речі; сприяє розвитку в дітей естетичних почуттів та формуванню на їх основі естетичного ставлення до природного та соціального довкілля; розвиває здатність отримувати естетичне задоволення від сприймання краси; підтримує інтерес до сприймання краси життя, що акумульована у творах мистецтва.

Педагоги всіх вікових груп ознайомили дітей із мистецтвом, тобто з тим, чим людина милується, і що приносить їй радість, а також із митцями, які з давніх давен оспівували родину: художниками, музикантами, скульпторами, архітекторами.

старт сад111 2

старт сад111 3